המלצות

"הכנסנו את ביתנו, רותם, לגן פלא השנה לאחר שאובחנה באלרגיה מסכנת חיים למוצרי חלב. חששנו מאוד אך במהרה גילינו עד כמה הבחירה היתה הכי טובה שיש. הצוות ונטלי קשובים לצרכים, אחראיים, ומחבקים את הילדים באהבה. מעבר לאלרגיה, הגן מיוחד באווירה הטבעית והחופש שמעניק לילדים לגדול ולהתפתח. אני ממליצה בחום לכל אחד!"

מורלי אמא של רותם

"גן פלא בשבילנו ועבור שני ילדנו הוא דרך חיים, קהילה, משפחה כבר מעל ל-4 שנים . גם כשעברנו לעיר אחרת לא ויתרנו על הקסם של הגן. הקסם בפשטות. לרוץ יחפים בבוקר לגן ולהתפלש בבוץ. לקפוץ ולטפס בגינה הקהילתית , לעדור, לחפור, לבנות ולהשתמש בגוף כדי ללמוד על העולם. צוות גננות וגננים שהם אנשי חינוך רגישים שרואים כל ילד וילדה ואת הצרכים המדויקים עבורם. תזונה מאוזנת בריאה ומכבדת את הגוף ומאפשרת לו להפיק את המיטב כדי להתקיים. מתנה לילדות שהיא חד פעמית. חווית ילדות טהורה."

אוהבים תמיד שולי וניר גאירו

הגענו במקרה. נרשמנו במיוחד בשל הקו החינוכי של צוות הגן, המאפשרת ילדות כפשוטו. צוות הגן מרשים, כולם בלי יוצא מן הכלל אנשי חינוך מהמעלה הראשונה, רגישים ונגישים פיזית ורגשית בכל עת. סביבת הגן ומתקניו תפורה היטב למידותיהם של זאטוטים, הנהנים תוך כדי משחק חופשי (לבד ובחברותא) לפתח יכולות פיזיות כמו טיפוס, שיווי משקל וכדומה. מרחבי הגן מעודדים מגע עם חומרי משחק נהדרים כגון עץ בדים מתכת וחול. הגננים יושבים איתם בתוך החול, אוכלים איתם ארוחת בקר, שרים כל העת ומדקלמים, מחבקים, מקלפים להם פירות, ומעודדים סקרנות ועצמאות באופן מעורר השתאות. ימי ששי הם תענוג צרוף, עת כולם מתאווררים ביום טיול באזור קבוע וע"י כך, מצד אחד נהנים משגרה והכרת המקום, ומצד שני רואים אותו משנה צבעים וצורות בכל שבוע, בהתאם לעונות השנה. האוכל טבעוני, וטרי, כולל הלחמים שנאפים במקום וע"י המשפחות (בתורנות) - וחושף את הילדים לטעמים נרחבים ומתונים. משפחות הגן מתפקדות כקהילה לכל דבר"

מיכל פינקלמן-ראובן

"גן פלא הוא גן עדן. מקום אגדי בטבור הסואן של העיר הממהרת. הכל מתקיים כאן בשקט ברוגע בנועם ובאהבה עצומה. הבת שלנו זכתה להיות בגן פלא במשך חמש שנים והוא היה עבורה ועבורנו בית משפחה ומקום לחיבוק ולרוך. צוות הגננים והגננות הנפלא הזה מתנהל בתבונה ובהקשבה על ידי נטלי הלפרין שהיא לא פחות מקוסמת. הלוואי ויכולנו לשלוח את בתנו לבית ספר יסודי ״פלא״ חטיבת ביניים פלא תיכון ״פלא״ צבא ״פלא״ ובכלל לחיות במציאות פלא מתמשכת. כאמור אנו מסיימים השנה חמש שנים קסומות במקום האהוב הזה עם צוות מרגש שהפך למשפחה שלנו. המלצה חמה מאד לגן ילדים שהוא חיים שלמים שיכולים להפוך לחיים עצמם, אם רק נרצה מספיק פלא."

זיו ברנע

"כששואלים את הבת שלי על הגן שלה היא משיבה: כיף כיף כיף בגן פלא!!! אני אוהבת את כל הגננות והגננים והחברים שלי (: אני מוסיפה שזהו מקום שמרחיב את העולם הפנימי של בתי, מאפשר לאור שלה להמשיך לקרון וליצירה שבתוכה לגדול, היא לומדת לאהוב ולכבד את הטבע והאדם. היא הולכת לגן בשמחה רבה בבוקר ושבה הביתה עם שמחה בלב ורצון להמשיך את משחק הבובות, השירה והציור שליוו אותה במהלך היום. גם אני אוהבת את כל אנשי הצוות וסומכת על כל אחת ואחד מהם ושמחה שאלו האנשים שמלווים אותה במהלך היום."

נעמי סילבר, אמא של אריקה

"גן פלא זה גן נפלא. אמנם ביתי מתחנכת בגן פלא רק מהשנה הנוכחית אך אני מכיר את הגן עוד מימיו במעוז אביב בדירת הקרקע של מקים הגן טל הלפרין זכרו לברכה. מהיכרותי האישית עם מקימי הגן אני יודע שהגן הוקם מתוך אהבה לילדים ולחיים ומאז קורנת תחושה זו באווירת הגן. אני מרגיש זכות להיות להיות חלק ממשפחת פלא האוהבת. הצוות המוכשר, המסור והצבעוני בניצוחה של נטלי מנהלת הגן עושה את עבודתו בהרמוניה המתאפיינת בתחושת שקט ובטחון והמורגשת מהרגע הראשון בו נכנסים אל מרחב הגן/ אני רואה חשיבות גדולה מאוד לשנות החינוך הראשונות בעיצוב דמותו של הילד ואני מרגיש שביתי בידיים הנכונות. תודה גן פלא. "

שלום לנציאנו, שף ארוחות פרטיות וסדנאות בישול "ממי תכין לי אוכל"